Ľudia majú záujem o rozprávky, MARVEL a DC, hovorí expertka z Magic Boxu

Autor: Solitea Slovensko, a.s. | 14.3.2019 o 9:33 | (upravené 14.3.2019 o 10:05) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  403x

Sedíte v kine, začínajú titulky a vy sa už nemôžete dočkať, až to celé začne. Práve tak začína príbeh väčšiny filmov, ktoré následne po krajine distribuuje spoločnosť Magic Box Slovakia, s.r.o.

Ide o najväčšieho distribútora filmov a seriálov na fyzických nosičoch na Slovensku. V rozhovore s marketingovou expertkou Mgr. Veronikou Frantovou sa okrem iného dozviete, ako im ERP systém Money S5 pomáha s administratívou.

Ako dlho už používate ERP systém Money S5?

Od roku 2009. Používame ho naprieč Slovenskom a Českou republikou. Pracuje s ním aj naša materská spoločnosť z Česka – AQS, a.s.

Ktoré funkcie Money S5 Vám pomáhajú najviac?

Veľmi nám pomáha automatická výmena dokladov s materskou spoločnosťou. Výrazne nám zjednodušuje našu každodennú prácu to, že nemusíme ručne do systému zadávať množstvo objednávok, dodacích listov či faktúr, všetko sa naimportuje automaticky. Nakoľko dodávame filmy aj do veľkoobchodu METRO, využívame možnosť EDI komunikácie priamo z Money S5. Vďaka modulu Business Intelligence si vieme pripraviť akékoľvek vlastné reporty, aby sme sa vždy vedeli pri našom rozhodovaní oprieť o správne čísla.

Odporučili by ste Money aj ďalším firmám?

Áno. Vyhovuje nám, že Money S5 je otvorený systém, ktorý sa vie priebežne prispôsobovať našim meniacim sa potrebám. Výhodou je, že veľa vecí vie v Money urobiť priamo náš interný IT pracovník a nie je potrebné vždy kontaktovať dodávateľa. No ale keď potrebujeme odbornejšiu pomoc, v Solitei nám vždy ochotne pomôžu.

O tom ako dlho trvá, kým sa film z kina dostane na DVD, o aké filmy je medzi zákazníkmi najväčší záujem a ako sa treba starať o nosiče si prečítate v celom rozhovore na našej stránke.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Únia a Británia dosiahli dohodu o brexite

Dohodu musí schváliť britský a Európsky parlament.


Už ste čítali?