Keď úspešný príbeh, prerastie Money

Autor: Solitea Slovensko, a.s. | 8.1.2019 o 9:08 | (upravené 9.1.2019 o 8:43) Karma článku: 1,01 | Prečítané:  229x

Spoločnosť KNN je dodávateľom a predajcom nábytkového kovania a veľkoplošného materiálu. Jej úspešný príbeh je od roku 2010 príbehom aj značky Money S3.

Riaditeľ firmy Zsolt Botló poznal tento softvér zo svojho predchádzajúceho zamestnania. Vďaka pozitívnym skúsenostiam sa rozhodol využívať ho aj pri novom biznise. Začínal s verziou Štart, od ktorej po čase prešiel k plateným kompletom.

Dobrý biznis príbeh je vtedy dobrým príbehom, keď je o výrobky či služby značky záujem, čo je aj prípad spoločnosti KNN. Jej ročný obrat sa zvýšil z 30-tisíc na 3 milióny eur. Tým, že spoločnosť stavila na širokú ponuku, z ktorej si vyberie vhodnú úchytku nielen stolár, ale aj koncový zákazník, potrebovala poriadny sklad. Ten v KNN má viac ako 2-tisíc metrov štvorcových a je v ňom viac ako 7-tisíc položiek.

S rastom firmy rástli aj naše dáta. S funkcionalitou systému sme boli spokojní, ale začali sme pociťovať jeho spomalenie. Money S3 nám už bolo malé.”

Zsolt Botló, riaditeľ KNN s.r.o.

Hladký prechod na Money S4

V spoločnosti KNN tak museli začať premýšľať o novom účtovnom systéme. Keďže Money S3 im vyhovovalo a boli naňho zvyknutí, po iných softvéroch sa ani nepozerali. Rozhodli sa iba vymeniť verziu a prejsť na Money S4, ktoré je určené pre stredné firmy.

Prechod na vyššiu verziu bol hladký hlavne vďaka perfektne spracovanej implementačnej analýze, ktorú spoločnosť Solitea Slovensko pri prechode na Money S4 vždy spracováva. Zároveň im obchodný zástupca spoločnosti Solitea softvér predstavil a všetko vysvetlil.

Veľmi oceňujem profesionalitu a odbornosť konzultanta. Zodpovedal  všetky naše otázky a keď som mu poslal e-mail alebo telefonoval, vždy rýchlo reagoval. Celú implementáciu hodnotím ako bezproblémovú.“

Zsolt Botló, riaditeľ KNN s.r.o.

Nekonala sa žiadna odstávka a v KNN mali bezchybné dáta pre každodenný chod firmy stále k dispozícii. Prechod na nový softvér bol hotový za mesiac.

 Úspora času 30 %

Money S4 pomohlo spoločnosti KNN výrazne zefektívniť prácu, napríklad rýchlym zobrazením dodávateľských a odberateľských cien, ktoré si môžu kedykoľvek jednoducho zaktualizovať. V KNN oceňujú aj užívateľské vylepšenia, ktoré používajú každý deň. Napríklad pri práci s dokladmi sa u nemusia preklikávať medzi účtovnými rokmi.

Je vidieť, že Money S4 je stavané na väčšiu dátovú záťaž. Bez problémov si poradí s našimi 23 tisíc skladovými kartami a reaguje veľmi rýchlo. Tým pri vytvorení a spracovaní objednávky ušetríme 30 % času.

Zsolt Botló, riaditeľ KNN s.r.o.

Výhodou systému Money S4 je, že používateľské prostredie aj logika práce je veľmi podobná ako v Money S3 a teda zamestnanci spoločnosti KNN si na systém veľmi rýchlo zvykli.

Lepší prehľad v objednávkach

V budúcnosti plánuje spoločnosť KNN reorganizáciu e-shopu. Zo štatistík zisťujú, ktorý tovar ide najviac na odbyt a tomu prispôsobujú aj zoznam položiek, ktoré držia skladom. Takzvané „ležiaky“ naopak z webových stránok stiahnu. Až budú úpravy v e-shope finálne, prepoja ho s novým podnikovým systémom.

Money S4 naplnilo očakávania, ktoré doňho v KNN vkladali. Objednávanie tovaru aj cenotvorba je ešte jednoduchšia. Tiež majú lepší prehľad o objednávkach, čo je kľúčové, pretože firma plánuje rozširovať sklady a ďalej expandovať.

S istotou môžem povedať, že rozhodnutie prejsť na Money S4 bolo správne.“

Zsolt Botló, riaditeľ KNN s.r.o.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?